ARABAMANŞET

İşte Karşınızda GMC Canyon

Tanıtılan GMC Canyon heybetli görünümü, 310 HP gücündeki motoru ve arazi performansıyla pazarın iddialı modelleri arasına yerleşmeyi planlıyor.

Tamamen yenilenen GMC Canyon ilk olarak AT4X versiyonuyla tanıtıldı. Şişkin çamurlukları, LED aydınlatma grubu ve gövde korunma parçalarıyla iddialı bir görünüme sahip olan bu pikap, konfor özellikleriyle de öne çıkıyor. Chevrolet Colorado’nun kardeşi olan Canyon AT4X’te 3.493 kg çekme kapasitesi var. Taşıma kapasitesi 744 kg olan bu araçta görev yapan 2,7 litrelik turbo beslemeli 4 silindirli motor 310 HP güç ve 582 Nm tork sunuyor. 8 ileri otomatik şanzımana sahip bu aracın yakıt tüketimi belirtilmedi. Yaklaşma açısı 36,9, uzaklaşma açısı 25 ve rampa açısı 24,5 derece olan bu aracın 272 mm yerden yüksekli var.

İç mekanda 8 inçlik dijital gösterge paneli ve 11,3 inçlik multimedya ekranı ile ahşap kaplama da öne çıkarken işçilik ve malzeme kalitesinin de arttığı belirtiliyor. Ayrıca ısıtmalı ve havalandırmalı deri ön koltuklarla ısıtmalı direksiyon simidi ve deri koltuklar da bu seçenekte bulunuyor. Bose ses sistemi gibi detaylar da bu araçta bulunuyor. Ayrıca normal sürüş, çekme ile taşıma, arazi ve off-road sürüş modu ile arazide yüksek hızlarda araç kullanmak için Baja modu yer alıyor. Sunroof, gövde kitleri ve bagaj koruma parçasıyla da öne çıkan bu araçta yeni nesil güvenlik sistemleri de yeni GMC Canyon’da görev yapıyor.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu