İNCELEMEMANŞET

V13 Challenger, ‘Dünyanın En Hızlı Tek Tekerlekli Bisikleti’

InMotion V13 Challenger elektrikli tek tekerlekli bisiklet, diğer önde gelen yüksek güçlü elektrikli tek tekerlekli bisikletler arasında maksimum hızı ile “dünyanın en hızlısı” olarak tanıtıldı.

Genel olarak kullanımları kolay olmadığından aşırı popüler hale gelmeyen alanın yeni üyesi V13 Challenger, performansı ile dikkat çekiyor.  Bu tek tekerlekli bisiklet 3,024 Wh pil paketine sahip ayrıca devamlı olarak 4.500W (6 beygir) güç veriyor. Maksimumda erişilen güç ise anlık olarak tam 10.000W (13.3 beygir) seviyesini görebiliyor. Firmanın yaptığı testlerde sürücüsüz testlerde 140 km/s çıktığını sürücüyle yapılan testlerde ise 100 km/s hızına ulaşabildiği aktarılıyor.

Firmaya gore InMotion V13 Challenger bu mevzuda dünya rekoru kırıyor.

V13, daha güvenli bir sürüş için yüksek hızlarda tümseklere çarptığında 90 mm (3,5 inç) süspansiyon hareketi içermektedir bu da sürücülere hem güvenli hem de iyi bir sürüş sağlamaktadır. Jant boyutu ise 17″ inç ve lastiği 22″inçtir, tek tekerlekli bisikletin ağırlığı 50 kg’dır. 

Ek olarak dokunmatik ekran seçeneğide bulunan bu modelde, hızlı şarj için iki şarj bağlantı noktası, telefon şarjı gibi daha küçük cihazlara güç sağlamak için bir USB-A bağlantı noktası ve USB-C bağlantı noktası bulunmaktadır. Tek tekerlekli bisikletin yanında yürütmek için bir döner tutamak vardır.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu