ARABAMANŞET

Honda N-One, Style + Urban

Japonya’ya özel olarak üretilen retro otomobil Honda N-One, Style + Urban versiyonu ile yenilendi. “Kei Car” segmentinin temsilcilerinden olacak 2023 Honda N-One, yeni model yılıyla gelen Style + Urban paketiyle dikkat çekiyor.

Style + Urban versiyonundaki ızgaranın çevresinde, krom bir çerçeve kendisine bulunuyor. Ayna kapakları ve kapı kollarının ise siyah renkte. Gövde renk seçeneklerinden de bahsedecek olursak; Garden Green Metallic, Platinum White Pearl, Meteoroid Grey Metallic ve Premium Ivory Pearl II renklerinin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Aracın iç kısmına baktığımızda gösterge panelinin, suni ve ahşap bir malzemeden yapılarak tasarlandığını görüyoruz. Kullanıcılar, otomobili dört tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte tercih etmek isterse, bu sürümün de ısıtmalı koltuk özelliği bulunduğunu söyleyelim.

Honda N-One Style + Urban sürümü, bir CVT’ye bağlanan 660 cc’lik doğal emişli üç silindirli bir motor ile karşımıza çıkıyor. Aracın fiyası ise, önden çekişli versiyon için fiyatı 12.234 dolarken, dört tekerlekten çekiş sistemine sahip modelin fiyatı ise 13.212 dolar olarak kullanıcılara sunuluyor.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu