ARABAHABERLER

BMW XM modelinin casus fotoğrafları sızdırıldı

BMW, kısa süre önce XM adını verdiği konsept modelini tanıttı. Radikal tasarımı ile dikkat çeken BMW XM konsepti, yakında seri üretime geçecek. Yeni modelin casus fotoğrafları sızdırıldı.

Seri üretim aşamasına geçecek modelin konsept tasarıma benzeyeceği kesinleşti. Tartışma yaratan tasarımıyla karşımıza çıkan model, oldukça sportif görünüşe sahip. BMW M ruhunu fazlasıyla yansıtan XM, birçok otomobil tutkununun şimdiden ilgisini çekmeyi başardı.

BMW XM casus fotoğrafları yayınlandı

XM konsept modelinde bölünmüş far tasarımı kullanıldı. Farların alt kısmını siyah plastik bir panelin arkasına gizleyen BMW, tanıtacağı yeni modeli farklı bir tasarım ile piyasaya sürecek. İkiye bölünmüş far tasarımıyla karşımıza çıkan BMW XM, birçok kişi tarafından beğenildi.

BMW’nin böbrek olarak tabir edilen ızgaraları da konsept modelden farklı olacak. Yeni ızgaraların konsept modelden daha küçük olacağı açıkça görülebiliyor.

Dörtlü egzoz çıkışı konsept model ile aynı olan BMW XM, dikkat çeken arka far tasarımıyla dikkat çekiyor. Bazı analistler, BMW XM’in konsept modele göre daha mütevazi tasarım ile karşımıza çıkacağını tahmin ediyor.

Yeni modelde deri, kadife ve karbon fiber gibi üst kalite malzemeler kullanılacak. Şirket, ön bölümün tamamen sürücüye odaklanacağını ve arkada yer alan M Lounge bölümünün olağanüstü bir konfor sunacağını iddia ediyor.

Aracın iç tasarımı hakkında henüz detay bilinmiyor. Ancak seri üretime geçecek modelin konsept tasarımda olduğu gibi yekpare sürücü paneline sahip olacağı tahmin ediliyor. Oldukça sade bir tasarım ile karşımıza çıkan BMW XM konsolunda tüm işlemler dokunmatik ekran üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Yapım Aşamasında

Tüm sistemimizi son teknoloji ile yeniliyoruz, çok yakın bir zamanda yeniden yayındayız!

Kısa Bir Mola...

This will close in 0 seconds