ARABAMANŞET

BMW M5’in Görüntüleri Sızdırıldı!

BMW 2024 yılında satışa sunmayı planladığı M5 modelinin görselleri zaman zaman üzerinde kamufle edilmiş halde görüntülenmişti. Kolesa.ru’nun sızdırdığı görseller ile 2024 BMW M5’in nasıl görüleceği netlik kazandı.

Alman otomobil devlerinden biri olan BMW M5 modelini zaman zaman kamuflajlarla karşımıza çıkarmıştı. Kolesa.ru BMW M5’in nasıl görüneceği hakkında ipuçlarını verdi. Araca baktığımızda tampon kısmında oldukça büyük bir havalandırma alanının yer aldığını görüyoruz. Bir önceki versiyona kıyasla aynı boyutlarda kalan böbrek ızgaranın ise tasarımlarında bazı değişikler var.

Kolesa.ru tarafından paylaşılan görsellere göre aracın boyu bir önceki nesle göre biraz daha uzun olacak. Yan profilden baktığımızda genel hatlarıyla 5 Serisi’ne benzeyen aracın kapı kollarının da değiştiğini görüyoruz.

Arka tarafta ise devasa 4’lü egzoz çıkışları yer alıyor. Yeni BMW 5 Serisi, 4.4 litrelik çift turboşarjlı V8 motora sahip olmaya devam edecek.

Her ne kadar güç ünitesinin rakamları belli olmasa da otomobilin ortalama 650 beygir güç üretmesi bekleniyor.

Alman üreticinin yeni 5 Serisi’ni ne zaman tanıtacağı kesin olarak bilinmiyor. Önümüzdeki yılın başlarında tanıtılması beklenen otomobilin M5 versiyonunun Temmuz 2024’te satışa sunulacağı söyleniyor.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu