MANŞETMOTOSİKLET

Alvaro Bautista’yı Yarışmadaki Performansları Şaşırttı

Ducati sürücüsü Alvaro Bautista, Donington’da güçlü bir performans göstermeleri hem kendini hem de takımını şaşırttığını belirtti.

Ducati sürücüsü Alvaro Bautista italyada düzenlenen Donington yarışmasında gösterdikleri başarıdan dolayı hem mutlu olduklarını hem de şaşırdıklarını belirtti. takım bu pistte en son galibiyeti 2011 yılında almışlardı.

Bautista, “Donington’un Ducati ve benim için zorlu bir pist olacağının farkındaydık, bu kadar iyi bir performans göstermeyi beklemiyorduk. Hem benim için, hem de padoktaki herkes için büyük bir sürpriz oldu.”

“Cumartesi hayal kırıklığıydı çünkü hata yaptım. Sağ elimi kullanmakta zorlanıyordum çünkü kazanın ardından acı hissetmiştim, özellikle Pazar sabahı el hassasiyetim bir hayli düşüktü.”

“2. yarışta da durum değişmedi ve yarışın son turlarına doğru biraz acı içindeydim, dolayısıyla sadece yarışı bitirmeye çalıştım.”

“Rea ile mücadele ederken şikan çıkışında iyi bir çekiş yakaladım, biraz hız kazandım ve yavaş bir viraja girilirken sert fren yaptım. Motosikleti durdurmak zordu, önden esen rüzgar yardımcı oldu. Önemli bir geçişti, bu sayede şampiyonadaki avantajımı arttırmayı başardım.”

“Mutluyum çünkü bu kadar zor bir hafta sonunda hasarı azaltmayı başardık.” dedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Yapım Aşamasında

Tüm sistemimizi son teknoloji ile yeniliyoruz, çok yakın bir zamanda yeniden yayındayız!

Kısa Bir Mola...

This will close in 0 seconds